Trodat

jeden z największych europejskich producentów artykułów stemplarskich

Szacunek jako podstawa…

GR_4912_

Ergonomiczne

Dzięki ergonomicznym kształtom pieczątki perfekcyjnie dopasowują się do dłoni i gwarantują najwyższy komfort użytkowania.

Niezawodne

Solidny stalowy szkielet pieczątki Professional to gwarancja jej stabilności i bardzo długiego czasu użytkowania. Cechy te sprawiają, że to doskonały produkt w codziennej biurowej pracy.

Czyste

Brudne palce podczas przestawiania daty? Nie przy użyciu Professional! Stała obudowa pierścieni chroni przed kontaktem palców z tuszem, w związku z czym Twoje dłonie są czyste każdego dnia.


pi_LO_CO2_Bestseller_gbOd wielu lat niezawodna linia pieczątek Professional stanowi bezcenną pomoc w codziennej pracy w biurze. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, solidne wykonanie oraz stalowy szkielet, pieczątki są trwałe i gwarantują czyste i precyzyjne odbicia. Wszystko to sprawia, że linia pieczątek Professional jest niezwykle wytrzymała, aż do 400 000 odbić.

Trodat GmbH z siedzibą w Austrii to jeden z największych europejskich producentów artykułów stemplarskich. Na początku września 2002 utworzona została, w ramach grupy Trodat, polska spółka siostra – Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

We wstępnych założeniach jedynym obszarem działalności firmy była dystrybucja produktów stemplarskich firmy Trodat. Jednakże w celu zapewnienia klientom szerokiej oferty związanej z artykułami stemplarskimi firma przyjęła do dystrybucji także tusze biurowe i specjalistyczne marki Noris, numeratory i datowniki marki Reiner.

W marcu 2003 po udanych negocjacjach z japońską firmą Uni Mitsubishi Pencil, podjęta została decyzja o wprowadzeniu do dystrybucji produktów piśmienniczych Uni. Dystrybucja produktów tej marki stanowi obecnie jeden z głównych filarów działalności firmy Trodat Polska. Produkty Uni tak jak produkty marki Trodat odznaczają się bardzo wysoką jakością i stanowią tzw. „górną półkę„ w swojej klasie.

Jako przedstawiciel producenta Trodat Polska zapewnia pełną ofertę produktów Trodat od popularnych pieczątek samotuszujących z serii Printy, poprzez wytrzymałe, metalowe pieczątki szkieletowe z serii Professional Line aż po pieczątki kieszonkowe Mobile Printy.

03_trodat_home_header_en

Każda pieczątka Trodat przechodzi serię testów na wytrzymałość, które obejmują nie tylko działanie produktu, ale również trwałość materiałów użytych przy jego produkcji. Pieczątka Trodat Printy nie zostaje dopuszczona do sprzedaży, dopóki nie jest w stanie wytrzymać 100 000 uderzeń, natomiast pieczątka z serii Professional Line – ponad 400 000 uderzeń (częstotliwość – 200 uderzeń/minutę).

Podziel się: Share on FacebookTweet about this on Twitter